20050825

KUULED?

LOOMINGUKS ON VAJA NÄHA SURMA JA SURMAKS PEAB OLEMA LOOMINGUT. MATIL OLI LOOMINGUT PALJU, AGA TEGELIKULT JÄI KA PALJU POOLELI. TUNDUS, ET MATI MAAILM ON AMMENDAMATU. MA ARVAN, ET OMA SÜDAMES TAHTIS MATI ELADA 100-AASTASEKS LAVASTADES 3-4 NÄIDENDIT AASTAS.

AGA MIKS SEE SURMA NÄGEMINE PIDI TULEMA NII RUTTU JA ÜLDSE NII VALUSALT KUI VÕIMALIK? MILLE JAOKS MEID KARASTATAKSE? IGATAHES SEE, KES SEDA KÕIKE ORGANISEERIB, ON SEEKORD SAANUD OMA ÜLESANNETEGA HÄSTI HAKKAMA. MEILE ON TEHTUD KORVAMATUT KAHJU.

ON VASTUOLULINE SEE, ET MATI ÄRASAATMINE TOIMUS DRAAMATEATRIS. TA OLI SELLE TEATRI PEALE VIHANE JA SOLVUNUD. SEE DRAAMATEATRISSE TAGASI PÖÖRDUMINE OLEKS JUSTKUI MEELDETULETUS, ET ELUGA EI SAA JONNIDA. ET KUI MAKS ON HAIGE, SIIS EI TOHI KONJAKIT JUUA...AGA JU MATI TEGELIKULT USKUS LÕPUNI, ET ELUGA SAAB JONNIDA JA MA OLEN TÄIESTI KINDEL, ET TA POLEKS NÕUSTUNUD TEISITI ELAMA. MATI OSKAS LOOMINGUT HÄSTI JONNIDA.

JA ÜLEÜLDSE MIDA MA TEEN NÜÜD OMA TELEFONIS NIMEGA "MATI UNT"? LIHTSALT KUSTUTAN NIME JA NUMBRI, SEST SEDA INIMEST EI OLE ENAM OLEMAS?

MATI, KES PEALE SIND MEID ÕPETAMA HAKKAB? MITTE ET MEIE OLEKS TARGAD, AGA ME LIHTSALT EI OSKA KEDAGI ETTEGI KUJUTADA.

KAHJU, ET SA MULLE MITTE KUNAGI ENAM EI HELISTA MÕNE LIHTSA VÄIKESE ASJA PÄRAST JA VAHEL MU TELEFONI TEISTELE MÕELDUD SÕNUMEID EI SAADA.

KURB ON. OLEKS TAHTNUD SIISKI ROHKEM HELLITUST SAADA - SU JUTTU KUULATA JA SU PROOVE VAADATA.

MATI MA TEAN, ET SU SÜDA ON TAEVAS JA ISE LAVASTAD PÕRGUS KURATLIKULT HEAD TEATRIT, SEST SEAL ON KÕIK VÕIMALIK JA PÕRGUS POLE LIIGA TUGEVA REAALSUSTAJUGA LAVATÖÖLISI.

MATI! ÄRA TEMBUTA! SA OLED JU ÜKS NENDEST MEESTEST, KES EI SURE KUNAGI ÄRA!

Ma ostsin täna päeva lõpetuseks endale ühe suure päevalille ja panin kodus akna peale.

Comments:
Lahedalt paned - mulle meeldib!
 
Postita kommentaar<< Home
eXTReMe Tracker

This page is powered by Blogger. Isn't yours?