20080720

Türil oli jalgpall täna. Türi Ganvix JK - Hiiumaa ÜJK Emmaste. Teine liiga. Alguses magasime ja vastased uus ost Alonen andis häid palle kiiretele ründajale ja me ei saanud klaariks ja me väravavaht kobistasid ja nii jäime 0-2 kohe kaotusseisu, siis poolaja lõpus Ats ühe oma sajaprotsendilistest võimalustest lõi ära ja 1-2. Hakkasime mängima palle nende nõrga kaitseliini taha - üks keskkaitse oli neil päris halli peaga ja teine kaalus päris kõvasti.

Teisel poolajal tuli Ergo mängu, ta jätkas pikki palle Intsule kenasti ja nii 51. minutil Ints lõi 2-2 ja 55. minutil kombinatsioon Kert väravast pikk pall - Ergo jätkab peaga ja Ints superhästi tõstis üle väravavahi. Seega 2-3 ja siis lõi Jaak veel ühe värava ja siis vastased lõid meie väravavahi ebaadekvaatse käitumise tõttu 3-4 ja siis viimased 20 minutit oli nihku-nahku ja siis kohtunik vilistas viimast korda ja saime hea 3-4 võidu. Emmastel on teises liigas koos peale esimest ringi 22 punkti ehk mängud on poole peal. Kogu hooaja peale võiks koguda 50 punkti.